הסיפור שלנו

אסטרטגיות ייחודיות
לשיווק ופרסום במדיה הדיגיטלית

lightb

הסיפור שלנו מעניין..

הסיפור שלנו התחיל אי שם בשלהי שנת 1984, כשהתקשורת הגלובאלית עשתה צעד ענק קדימה, צעד שיסלול את המבנה התקשורתי והחברתי בכל העולם במהלך העשורים הבאים – האיטרנט נכנס לחיינו.

העולם התחבר תחת רשת אחת ענקית של שיתוף וצריכת מידע. המהלך הגלובאלי ויוצא הדופן הזה יצק את היסודות של עולם השיווק הדיגיטלי ולאופן בו אנחנו תופסים את הפרסום והשיווק כיום.
השנה היא 2012. אנחנו, ילדי הדור המקוון, גדלנו בצל מערכות המידע והשיתוף, בעידן המיידיות. כמו שאר בני דורנו (שלא להזכיר אפילו את הצעירים מאיתנו), למדנו מילדות לנווט בתוך מרחבי האינסוף של האינטרנט, להשיג מה שאנחנו מחפשים בשניות ובלחיצת כפתור. אנחנו מצפים להשיג את כל המידע שאנחנו רוצים ברגע, ואם אנחנו לא מקבלים אותו – אנחנו ממשיכים הלאה.
אנחנו מבינים שמידע שאינו מספיק נגיש, ברור ומושך עבור הקהל של היום – פשוט לא ישרוד. בעולם השופע בעסקים ונותני שירות – השורדים והמנצחים הם אלו המבינים שהקהל שלהם לא מחכה לאף אחד, אלא שהם אלה שצריכים להגיע אליו ולהופיע מולו בקלות, באותה לחיצת כפתור.
בשילוב עם התובנה שכמות הכלים והרעיונות באמצעותם ניתן לשווק עסקים בעולם הדיגיטלי היא אינסופית, ושצריכים לשלב אותם יחד על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר, נוצרה הרוח של Reach Creative. ההבנה שאתר מהמם לא יעזור לאף אחד אם הוא לא יופיע בתוצאות הראשונות בגוגל, או שמודעת פייסבוק מדוייקת לא משרתת את המטרה שלה אם היא מפנה לדף נחיתה לוקה בחסר בחוויית המשתמש – גרמה לנו להבין שמה שחסר הוא חברת שיווק דיגיטלי שתדאג להכל מא' ועד ת', שתיצור אסטרטגיה נכונה עבור בית העסק וגם תוציא אותה לפועל.
נשמע הכי הגיוני בעולם, לא?
בתקופה שהרעיון הזה הכה בנו, שוק השיווק הדיגיטלי לא היה מוכן לקבל את השינוי. אל מול קשיים רבים, נותרנו בעמדתנו והמשכנו בשלנו, כמו שרק חבר'ה צעירים ונחושים יכולים. והאמת? זה השתלם. כיום, קצת אחרי שגם אחרים הבינו שזו הדרך הנכונה, המקצועיות שלנו בכלי השיווק הדיגיטלי השונים הנה ברמה גבוהה ביותר, שמאפשרת לנו בלב שלם להכריז שאנחנו יכולים לדאוג לשיווק הדיגיטלי של העסק, הארגון, המיזם או הפרויקט שלכם בצורה מיטבית.
בשנת 2015 הוכחנו שהחזון שלנו התממש, ועזרנו למעל 150 בעלי עסקים להגדיל את ההכנסות שלהם על ידי שיווק דיגיטלי.
אז קדימה, שתפו אותנו לגבי הלבטים, המחשבות והצרכים שלכם.
מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם עם כמה תובנות משלנו!

התהליך הייחודי שלנו

red-line

{

פרסום ושיווק דיגיטל

קריאייטיב

מיתוג ושפה גרפית

פתרונות טכנולוגיים

}
+
כל השירותים במקום אחד
=
הצלחה

הצוות שלנו

red-line

אנחנו תופרים לך אסטרטגיה ייחודית שתייצג את העסק שלך במדיה, תציג אותך כאוטוריטה בתחומך, לקהל לקוחות
שמכיר אותך, מחפש אותך, אוהב את המותג שלך והכי חשוב – קונה ממך ונאמן אליך

צור איתנו קשר ונחזור בהקדם

חזרה למעלה